• Цената е намалена.
  • Свеж
маслото весник шема дожд/ сонцето чадор,3 Виткање Задебелување на Анти УВ мода апстрактната уметност дизајн жените чадор

маслото весник шема дожд/ сонцето чадор,3 Виткање Задебелување на Анти УВ мода апстрактната уметност дизајн жените чадор

 
DEN 907.20

Стока
Во продавницата

Производи detial : Материјал : 190 T Најлон Ткаенина Рамка материјали : Челик Рачка : Пластика Виткање Големина : 23cm Отвори Должина : 88cm Покриеност Дијаметар : 112cm Под Капата Дијаметар : 80см, Кога Прошири. Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење Карактеристики : 1.Очила перформанси : UPF >50,AV 2.Челична рамка, ' рѓа способност е добра, повеќе солидна, можат да го издржат силен ветер. 3.Стилски и елегантен, погоден за 1-2 луѓе, лесно да се носат. Пакет содржи : 1 * Чадор
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $2 ПОПУСТ за вашата следна цел.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
шопинг
1.Ние ќе брод од вашата нарачка во 4 дена по верификација на плаќање и за потврда на нарачката.
2.Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,Да USA & Canada : Околу 10-30 дена;во Европските и во близина на земји : Околу 15-35 дена;Да Русија : Околу 10-35 дена.Да Бразил или други понатаму земји : Околу 25-60 дена.
3.Ако ви треба итно, ве молиме изберете EMS/DHL/Федекс со дополнителни поштенски;
DHL : 2-5 Работни,EMS : 7-15 Работни дена.
4. Увозни давачки ,даноци и давачки кои се исклучува во објектот цена или превозот.
Овие трошоци се на купувачот одговорност.
5.Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.
6.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел.


Карактеристики на производот

Тип:
Чадори
Бренд Име:
Kocotree
Панел Материјал:
Pongee
Контрола:
Не-автоматски Чадор
Шема:
Три-виткање Чадор
Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Функција:
Виткање
Возрасна Група:
Возрасни лица
Големина:
One Size
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Број На Модел На:
W376

Поврзани производи