• Цената е намалена.
  • Свеж
Главните Опрема;Тапан 020-12115 за Riso TR 1000 1510 1530 1550 CR 1600 1610 1630 1640 Duplicator Делови

Главните Опрема;Тапан 020-12115 за Riso TR 1000 1510 1530 1550 CR 1600 1610 1630 1640 Duplicator Делови

 
DEN 1435.20

Стока
Во продавницата


(1) Производ Детали :
(2) Спецификација
Име на производ :
Duplicator Резервни Делови
Главните Опрема;Тапан
Компатибилен со :
за Riso TR 1000 1510 1530 1550 CR 1600 1610 1630 1640
Вклучувајќи :
1 Парче Опрема
Материјал :
Метал
ОЕМ PN :
020-12115
Карактеристики
ОЕМ Производ
Главните Опрема;Тапан


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
C-025
Бренд Име:
Partstron
Condtion:
Нови
ОЕМ PN:
020-12115-05
Методи на Shippment:
Кина пост/Epacket/Посебна Линија-YW/UPS/EMS/Aramex/SF-експрес/Други
Транспорт време:
20-60 дена (Бразил 90 дена)

Поврзани производи