• Цената е намалена.
  • Свеж
10 Голема Бела Персоналните Рака Фанови Кинески Свила Виткање Фан Бамбус Флорални Животинско пејзажот, Моделот Мажите Свадба Корист Фан

10 Голема Бела Персоналните Рака Фанови Кинески Свила Виткање Фан Бамбус Флорални Животинско пејзажот, Моделот Мажите Свадба

 
DEN 571.20
DEN 543.00

Стока
Во продавницата


Потсетник Совети
Ова е фан на традиционалните рачно изработени, не ја отфрли суптилни недостатоци, ние ќе го проверат квалитетот пред породувањето. Не грижете се.
Режимот на транспорт > 30 компјутери Слободни ЕМС express, време : 8 - 10days.
Спецификација Материјали : свила, бамбус
виткање должина 33cm, Отворете 60см
Оваа цена Не вклучува фан рамки
Пакување : Никој
Кориснички услуги може да го прилагодите различни стилови и големини
Политика На Враќање
Ако Стоките имаат проблеми со квалитетот, следната пратка се направи до бројот.
Објаснување 1. Пристигнување време е обично 20 - 59days, 60 дена подоцна не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас. 2. Ние кога пратката, ќе ја испита производ на квалитетот; Има прашање товар, ние не ќе ви даде
3. Кога ние не на интернет, може да поднесе налог , по што оди на работа, добива во вашиот налог, ќе контакт со вас.
За продавачот
Ние сме свила преработка и маркетинг на традиционалната Кинеска култура занаетчиски претпријатија Свила производи вклучуваат : 1. Подарок Перница
2. Чевли кеси
3. Накит, кутии, вреќи
4. Паричникот чанта
5. Чанти
6. Козметички кеси
7. Мобилен телефон кеси
8. Камерата случај кеси
9. Silks Огледало
10. Кармин кутија
11. перници Маска
11. Влечки
12. Стакло Увеселителен парк, placemat
13. складирање Бонбони кутии
14. шише вино покрие кеси
13. Табела тркачи маса крпа
14. Лаптоп компјутер торба
15. Децата свила облека , капи
16. мажите Марами жените Шамија
17. мажите вратоврска, Sleepwear
18. Извезена Handkerchief
19. Бизнис картичка Кутија Дневник лаптоп
Занаети од традиционалната Кинеска култура Директориум
1. Silks Изработката Кукли
2. Занает мажите Фанови жените Фан
3. Метален Клуч синџири Серија : Пекинг Опера Маска панда Антички Облека итн.
4. Насликани Дрвени Чешли Серија : Мобилен Телефон ремени& Шарм, Копче синџир Чешли, итн
5. Кадифен Панда Серија клучни прстен, мобилен телефон ремени& Шарм , Влечки, Ракавици, итн
6. Пекинг Опера Маска маски
7. Cloisonne Накит
8. Кина јазол автомобил виси
9.Cloisonne Топката Пен
10. Пивско Шише настроената
11. Стапчиња за јадење
12. Хартија-сечење, Фенер
13. Врежан lacquerware Занаети
14. Ткаенина Занаети
Итн итн.
На секои две недели со нови производи додаден во нашиот каталог


Карактеристики на производот

Фан Големина:
10 Инчи
Број на Фан Ребра:
14
Фан Покривање Материјал:
Свила
Е Свитлива:
Yes
Бренд Име:
Само Мојот Живеат Дома
Техника:
Печатени
Фан Rib Материјал:
бамбус

Поврзани производи