• Цената е намалена.
  • Свеж
781.2101.01 ново и да го замени IC Чип

781.2101.01 ново и да го замени IC Чип

 
DEN 3936.00

Стока
Во продавницата


Т Електрони Technology Co.,LTD. е многу професионални екран на допир панел компанија. Имаме Capacitor и отпор допир стакло фабрика може да се прифати ОЕМ .Особено во Автоматизација на индустриски уред. Ние може да се направи на сите видови на големината која треба точно.
Ние може да се отвори модул во мали количини и за брзо delievery време и многу прифатлива цена, кога не можете да најдете секаков вид на допир стакло.
Ние извоз на многу земји. речиси доби 100% добро повратните информации, Бидејќи ние имаме супер добар тим за контрола на нашите производи квалитет на многу строги. Исто така, ние имаме професионална услуга тим да услуга по распродадени производи.
Само нас контакт :
Skype : chasesweet2
We Chat : chasesweet
Мобилен :


Карактеристики на производот

Бренд Име:
ENEELC
Број На Модел На:
781.2101.01
Тип На Мотор:
ic чип

Поврзани производи