• Цената е намалена.
  • Свеж
COLORFULBOY Кит Облак Сон Цитат Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер Животни Поп-Арт Ѕид Слики Детска Соба Оркестарот

COLORFULBOY Кит Облак Сон Цитат Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер Животни Поп-Арт Ѕид Слики Детска Соба

 
DEN 253.44
DEN 198.00

Стока
Во продавницата


Опис На Производот
COLORFULBOY Кит Облак Сон Цитат Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер Животни Поп-Арт Ѕид Слики Детска Соба Оркестарот
Материјал : водоотпорен платно
Карактеристики : заштита од Сонце , водоотпорен ,Никогаш нема да избледи
Квалитетот тип : 100% Висок квалитет на платно постери
Услуга
24-часовна онлајн, ако имате било какви проблеми со квалитетот, пакување штета, боја грешки, големина грешки, ве молиме контактирајте со нас за враќање на парите или замена, ве молиме да не грижете се, ние веднаш ќе се справи со.
Ако имате било какви други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.
Предметите ќе бидат испратени од страна на Ali Express Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД.15-30 дена да Канада, Европа, Австралија.Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена.
Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за DHL(3-10 дена)
Се очекува испорака од ќе бидат погодени од обичај, времето, исто Така, пакетот може да го одложи кога во некои важни фестивал (на пример Пролетниот фестивал и Chrismas ден, Кинески Национален ден) понекогаш тоа може да потрае малку подолго време за да го добиете пакетот, Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објект над 30 дена. Во секое време имате било какви прашања, ве молиме да ми кажете дека јас ќе ви послужи со почит, ви посакувам среќни секој ден


Карактеристики на производот

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
боја:
3 компјутери set
Предмети:
Животните
Рамка:
No
Материјал:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
20170801500-z
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Поддршка База:
Платно
Тип:
Платно Printings
Стил:
Нордиските
боја:
шарени
Предмети:
Цртан филм
Слика Материјал:
ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПЛАТНО
Материјал:
Памук Платно
Calligraphy & Сликарство Тип:
Платно Сликарство
нордиските постер:
Нордиските Стил Деца Декорација
во парк:
валани платно пакет
платно уметност:
Ѕид Уметност И Печатење На Постери
Дома декорација:
Ѕид Уметност Платно Печатење На Постери
Декорација Опсег:
Бебе Соба / Дневна Соба/ Детска Соба/Спалната Соба

Поврзани производи