• Цената е намалена.
  • Свеж
Морнар Месечината Мачка Луна Чорапи Чорапи Pantyhose Аниме Cosplay Ничија Црна, Бела

Морнар Месечината Мачка Луна Чорапи Чорапи Pantyhose Аниме Cosplay Ничија Црна, Бела

 
DEN 153.12

Стока
Во продавницата


Морнар Месечината Мачка Луна Чорапи Чорапи Pantyhose Аниме Cosplay Ничија Црна, Бела
Материјал : Spandex
Боја : Како фотографија Црна/Бела
Пакетот Вклучува : 1*пар Чорапи
Големина : Една големина Должина 95cm
Забелешка : Поради рака мерка, големината може да има 2-3 cm грешка,1 инч=2.54 см. Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика. Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас веднаш, пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
100% Нов ,и направени во кина.
За Плаќање : Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. За Царинските : Повеќето од корисниците ќе го испрати е-мејл да поставуваат прашања во врска со царина. Би сакала да ве запознаеме со нашата смисла за вас. Ние ќе пишува пониска вредност на цел пакет на услуги за да ви помогне да се избегне царинската управа. И ако вашата земја има посебни барањето за увоз цел, љубезно ве молиме да ги споделите со нас, и ние може да го напишете детали како што сакате. Поради различни царинска политика, за жал ние Не сме Одговорни за Царинење. Љубезно ве молиме да забележите на оваа. По-продажбата на Услугата : Ние работиме напорно за да ви понуди најдобар квалитет и услуга овде, ако има било какви прашања, слободно дозволете ми да знам. Вашиот Љубезно помагање и доверба ќе нека се направи подобро во понатамошниот и нудат повеќе добра услуга за вас. За Повратни информации : Кога сте примиле пакетот и се допаѓа, ве молиме потврдете го доби цел и остави позитивни повратни информации со целосна ѕвезди за нас,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти сиромашна повратни информации, ние и ветуваме да ги реши сите проблеми за вас, ви благодариме!


Карактеристики на производот

Посебни Употреба:
Носии
Знаци:
Hatori Chise
Број На Модел На:
Чорапи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Објектот Должина:
95cm
Тип На Објект:
Чорапи
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
TreChiodi

Поврзани производи