• Цената е намалена.
  • Свеж
Општи Ѕид-обесени шпоретот Котел NTC 10K Температура Sesnor префрлате

Општи Ѕид-обесени шпоретот Котел NTC 10K Температура Sesnor префрлате

 
DEN 239.52
DEN 192.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

боја:
Сребро.
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал:
Легура
Карактеристики:
Добар квалитет
тековната:
3A
Број На Модел На:
na
сертификација:
CQC,CE,CCC,RoHS
Тип На Прекинувач:
Температурата Се Префрлите
Гаранција:
1year

Поврзани производи