• Цената е намалена.
  • Свеж
Еден сет professonal perming крем течен лепак perming буквар лепак за eyelash со бесплатен превозот

Еден сет professonal perming крем течен лепак perming буквар лепак за eyelash со бесплатен превозот

 
DEN 614.40

Стока
Во продавницата


Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали. Нашите производи материјал е увезени напредни свила, во однос на квалитетот или стил, ние ќе се повеќето професионални. Строга контрола на квалитетот.
1. Модел : Еден сет professonal perming крем течен лепак perming буквар лепак за eyelash со бесплатен превозот
2. Употреба :
Применуваат во текот на постапката, со цел да се изолира долните трепки и долниот eyelid од контакт со моделирање на структура.
3. Функција :
1) Perming lash
2) Lash лифт perming лепак
4.Пакување
Еден сет : AB лепак,Буквар лепак,Perming Подлога.
Покажува Слика:
5.Плаќање & Превозот
6.Главни пазар :
Русија , Австралија, САД,велика БРИТАНИЈА,Frrance,Германија ,
САД,Полска, Мексико, Украина и така натаму
Ние може да направи стилови за Eyelash :
Зошто да изберат Нас ?
Одговор : Ние се Aliexpress Снабдувач , мора ing Трговија гаранција обезбедена од страна Aliexpress. Тоа значи дека ако поставите вашата нарачка онлајн, и ако нашата услуга couldn ' t исполнат согласија испорака или квалитетот услови. Вашите пари може да биде 100% вратени од страна на Aliexpress. Повеќе информации можете да прочитате на банер на Aliexpress почетната страница од пребарувачот.
Можам да направам OEM/ODM?
Одговор : Да! Имаме професионален дизајн тимот за да им помогне на вас и печатење на вашето лого.
Како да контактира со вас?
Одговор : ве Молиме напишете го направите wn вашето барање во подолу празно и да кликнете на "Испрати" копчето. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Ние може да понуди eyelash продолжување производи како што следува :
Engrafting Заградени Eyelash Серија.
Engrafting Најголемиот Дел Eyelash Серија.
Engrafting Eyelash Лепило Серија.
Engrafting Eyelash Алатки Серија.
Engrafting Eyelash Постави Серија.
Електрични Eyelash Постави Серија.
Лажни Eyelash Серија
Tatto Производи
Депилација Серија
Рака Заштита Серија
Убавината Artcles Серијата
Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас.


Карактеристики на производот

боја:
Јасно
Тип На Објект:
Eyelash Лепак
Бренд Име:
ОКО ВОЗРАСТ
Број На Модел На:
PEL-005
Големина:
13*9*12
Материјал:
Природни Дабово Дрво Емулзија
производител:
eyelash продолжување производи
Perming крем течен лепак:
за eyelash
Perming лепак:
ab лепак
AB течен лепак:
perming lash
perming крем лепак:
Лесен за ракување
lash лифт лепак:
најдобар квалитет
Пакување:
2 парчиња AB лепак
ab лепак:
perming & фиксна лепак
плаќање:
ТТ/pp/ву
испорака:
25-30 дена

Поврзани производи