• Цената е намалена.
  • Свеж
7x романски Библијата оче Крстот Прстен Гравирани Удобност одговара Нерѓосувачки Челик Прстени Католицизмот Православна Верска Накит

7x романски Библијата оче Крстот Прстен Гравирани Удобност одговара Нерѓосувачки Челик Прстени Католицизмот Православна Верска

 
DEN 188.16

Стока
Во продавницата


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
7pcs/многу
Прстен Големина : 16/17/18/19/20/21/22 mm внатре дијаметар
секоја големина 1 парче.
ширина : 8mm
Удобноста одговара прстени
ЗАБЕЛЕШКА : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере. Сликата ја покажуваат само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред. Сите легура мода накит ќе исчезнат неколку месеци или неколку години подоцна.се надеваме дека може да се разбере. Плаќање : Да се заштити вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот : 1. Ние нормално брод нарачки во рок од 48 часа по потврдување и проверка на податоците за плаќање. 2. Следење на Време : откако ќе го испратите на нашиот вашата стока, понекогаш систем за следење ажурирање информации полека , не грижете се, само се чека повеќе од неколку денови и да се провери. Ако имате проблем во следење или производи, ве молиме да не се отвори спорот, и да контактирате со нас , ние ќе ви помогнат да се реши проблемот ПОБРЗО. 3. Време на испорака :
Економија Int'l Превозот Генерално,за 1-3 недели во АЗИЈА,Западот Евра,Северна Америка.
Генерално,за 1-3 месеци да RU,Јужна Америка,Средниот исток,Источна Евра.
Int'l Express , трае околу 5-12 работни дена да пристигнат.
Нормално,ние бесплатен превозот од Int'l Изразат за вредност погоре од US$130.00
времето за испорака зависи од поштата, не можеме да се контролира, Понекогаш време на испорака треба повеќе од 2 месеци, ако не можат да чекаат pls не цел, ви благодариме за вашето разбирање.
4. Вашиот објект ќе биде професионално спакувана по внимателно инспекција. Сите објектот треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса. За да се намалат трошоците за нашите купувачи, сите објекти ќе бидат означени како подарок и ниска вредност за да биде квалификуван за слободни даноци и давачки. 5.Увозни давачки, даноци и давачки кои НЕ се ВКЛУЧЕНИ во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање,дали ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето differnce помеѓу нас.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
Прстени
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Религиски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Површината Ширина:
8мм
Бренд Име:
Ѕвезда од небото тотем
Верски Тип:
Католицизмот
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс

Поврзани производи