• Цената е намалена.
  • Свеж
Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Буда религија 3D Везови Крстот Бод Мозаик Сликарство Оркестарот VIP D2553

Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Буда религија 3D Везови Крстот Бод Мозаик Сликарство Оркестарот VIP D2553

 
DEN 297.60
DEN 181.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Големина:
20x25cm Square, 25x30cm Square, 30x40cm Square, 40x50cm Square, 45x60cm Square, 50x65cm Square, 60x80cm Square, 20x25cm Round, 25x30cm Round, 30x40cm Round, 40x50cm Round, 45x60cm Round, 50x65cm Round, 60x80cm Round
Употреба:
Слики
Стил:
Традиционален Кинески
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Портрет
Дијамант форма:
Круг
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
1-30
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација Шаблон Тип
Алатки тип:
Pick-Up Алатки Вид
Дијамант сликарство Поставите Тип:
diy дијамант сликарство
кристал Детали :
Целосна Дијамант со слика колекции внатрешни детали смола честички
Колекции Везови Метод:
Целосна Везови Тип
дијамант сликарство Завршување:
Треба рачно изработени Материјал од Дијамант

Поврзани производи