• Цената е намалена.
  • Свеж
Кристал Ѓердан Обетки, Цвет Круна Headband Превез Тиара Свадба Накит Сет

Кристал Ѓердан Обетки, Цвет Круна Headband Превез Тиара Свадба Накит Сет

 
DEN 576.00
DEN 346.00

Стока
Во продавницата

Кристал Ѓердан Обетки, Цвет Круна Headband Превез Тиара Свадба Накит Сет
Опис
Камен боја : Јасно
Фантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.100% сосема нов и висок квалитет.Премиум квалитет.Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм Пакетот Вклучува : 1 x Ѓердан 1 x Пар обетки


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
shosixuan
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
0.14
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
квалитет:
Висок квалитет
Is_customized:
Yes
боја:
Транспарентна
Стил:
Романтични

Поврзани производи