• Цената е намалена.
  • Свеж
20ML Брз Раст на Косата серум Суштината за Жени Против Губење на Косата Течни Оштетена Коса Поправка да Расте Побрзо Поправка На Груб

20ML Брз Раст на Косата серум Суштината за Жени Против Губење на Косата Течни Оштетена Коса Поправка да Расте Побрзо Поправка

 
DEN 115.20
DEN 99.00

Стока
Во продавницата


Брз Раст на Косата серум Суштината за Жени Против Губење на Косата Течни 20 ML Оштетена Коса Поправка да Расте Побрзо Поправка На Груб
точка име : раст на косата суштината масло спецификација : 2 0ml рок на траење : 3 години местото на оригиналот : Кина ефект : Поправка на груб, Намалување на губење на косата


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Губење На Тежината На Производот
Состојка:
Губење На Тежината На Производот
Количина:
1pc
Број На Модел На:
Губење На Тежината На Производот
Бренд Име:
МИС РОУЗ
НЕТО-WT.:
20ML

Поврзани производи