• Цената е намалена.
  • Свеж
DiGiYes Сите во Една Универзална Меѓународна Моќ Конектор за Двојна USB НИ ЕУ АУ велика БРИТАНИЈА Светот Патување Моќ Приклучок Адаптер со LED Светло

DiGiYes Сите во Една Универзална Меѓународна Моќ Конектор за Двојна USB НИ ЕУ АУ велика БРИТАНИЈА Светот Патување Моќ Приклучок

 
DEN 1014.72
DEN 761.00

Стока
Во продавницата


Опис
Заземјување : Други
Приклучок Тип : Друго
Номинална Напон : Други
Номинална Струја : 3А
Применливи Предмет : Други
Карактеристики :
- Сите-во-Едно Светот Патнички Адаптер : меѓународниот патнички адаптер чува вашите уреди обвинет секаде каде што оди, ги покрие над 150 земји со САД/ЕУ/AU/велика БРИТАНИЈА приклучоци. Изграден со 4 различни plug стандарди, Приклучете - САД (Соединетите американски Држави, Канада, Кина, Јапонија и др.), Приклучокот C - ЕУ(Франција, Германија, Русија, Шпанија, итн.), Приклучокот G - велика БРИТАНИЈА (Хонг-Конг, Малезија, Сингапур, обединетото КРАЛСТВО, итн.), и Приклучок I - AU (Австралија, Кина, Нов Зеланд, итн.).
- Dual USB Порти : Со две USB порти, за полнење на вашите мобилни уреди и други напојува преку USB уреди ( паметен Телефон, Моќ Банка, 5 V Таблети, Bluetooth Звучници & Слушалки, MP3/4/5, GPS, Камери и др.), во вашиот Дом, Канцеларија, Хотел, итн
- Патентиран Безбедна Заклучување на Механизам : На лесен за употреба со слајд-out приклучок ослободување на копче ви овозможува да погодно промена на било кој друг приклучок, кога е потребно. Безбедносно заклучување обезбедува механизам на приклучокот кога во која се користи и за заклучување копче за пуштање на retracts приклучокот за својот одмор позиција кога не се користи.
- Вграден LED : вграден LED индикатор за полнење помага да се идентификуваат кога адаптер е подготвен да се користи.
- Одлично за Патување : Мали димензии, лесна за ракување, погодна за употреба и е уникатна и елегантен дизајн. Заштитете го вашиот компјутер и лични апарати од шила во странски електрична енергија.
Бренд : Di Gi Yes
Влез : 100-240 V AC, 50-60 Hz, 100m A
Излез : 5 V/Max 1 x 3000m A или 2 x 1500m A
Приклучокот Стандард : АУ + НИ + велика БРИТАНИЈА + ЕУ
Проводен Материјал : Месинг, phosphor бронза, месинг позлата
Школка Материјал : PC
Боја : Бело / Црна
Производ Тежина : 139g
Производ Големина(Кол x H) : 53 x 70.5 mmmm
Пакет Големина(L x W x H) : 105 x 66 x 83mmmm
Пакет Тежина : 203g Пакетот вклучува
1 x Универзални Приклучок Адаптер
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.


Карактеристики на производот

боја:
Бела, Црна
Брзо полнење:
No
Употреба:
MP3 / MP4 Плеер
Излезен Интерфејс:
USB Излез
Бренд Име:
digiyes
Тип:
Електричен
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Број На Модел На:
EST_CHA_027
Приклучокот стандард:

Поврзани производи