• Цената е намалена.
  • Свеж
Dolaime Нерѓосувачки Челик Сребрена Боја Стрела Форма Хривнија За Мажи Секојдневен Диви Хривнија 24cm*17mm GB446

Dolaime Нерѓосувачки Челик Сребрена Боја Стрела Форма Хривнија За Мажи Секојдневен Диви Хривнија 24cm*17mm GB446

 
DEN 1199.52
DEN 1080.00

Стока
Во продавницата


Име На Производ : Mens Нерѓосувачки Челик Синџир Хривнија
Материјал : нерѓосувачки челик
големина : 24cm*17mm
тежина : 127g/pc (прибл.)
боја : како на сликата покажува
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Т/T ,Alipay Excrow ,Кредитна картичка,Запад Унија
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Мажите го направија дефекти не се гарантира ,како што се на штета по употребата ,оштетувања од вода и така натаму .
Ако не сте задоволни со вашите елементи ,можете да разменувате објектот,но купувачот е одговорен за сите понатамошни на превозот обвиненија.Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.Што можете да направите како оваа :
Чекор 1 : Директно да контактирате со нас преку Трговија со датотеки, или ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе го примите пакетот.
Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали .
Чекор 3 : Враќање на предмети за нас со следење на број,а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
Dolaime
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
GB446
Функција:
носеле
Компатибилност:
подарок

Поврзани производи