• Цената е намалена.
  • Свеж
Тиркизна сина Правоаголна Кристално Стакло за Шиење Rhinestones Pointback DIY Свадба Облечи 4*6 6*8 8*10 10*14 13*18 18*25

Тиркизна сина Правоаголна Кристално Стакло за Шиење Rhinestones Pointback DIY Свадба Облечи 4*6 6*8 8*10 10*14 13*18 18*25

 
DEN 277.44
DEN 197.00

Стока
Во продавницата


ЗАБЕЛЕШКА : Во нашата продавница да се купи повеќе од 5dollars, ние ќе го избере брза испорака методи и следење на информации
Ве молиме проверете ја пред да купите превозот адреса и поштенски код е точно, ова е многу важно, ве молиме да го користите целосното име на руските пријатели, ви посакувам среќен шопинг
Ако ви треба различна боја и модел, ве молиме кликнете на сликата за подоцна,благодарение
Точка Име : Рамен Грб шие-на Кристал
Материјал на ноктите уметност rhinestones : Кристално Стакло
Боја на ноктите уметност rhinestones : 4mm-8mm
Shpae : Круг Рамен Грб
Техника : шие-на
Назад : Сребро Foiling
Состојба : Висок Квалитет и Сосема Нов
Одделение : ААА,
Употреба : Чанти, Облека, Чевли, Мобилен Телефон, Кутија, Пенкало, Мебел, Честитки, итн
превозот
Ние ќе ја испорача објекти на превозот адреса ќе се оставени во Aliexpress. Во цел дека ќе може да се добие испорака нормално, ве молиме да ги пополните вашиот превозот адреса внимателно.
· Ние може да се испрати на предмети во 3-7 работни дена од приемот расчисти исплата. Секоја парцела ќе имаат следење на број на вашата следење.
· За бесплатен превозот, Нашиот стандард за испорака метод е Кина Пост. Тоа обично трае 10-25 дена да пристигне во повеќето земји. Но, за некои земји или руралните области, и тоа може да потрае и подолго време, поради што не се чести авиокомпанијата како и надзор од страна на царинскиот.
· Ако сте итно да добиете на стоки или Кина Пост услуга не покрива вашата земја, можете да изберете експресна испораката преку DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, EMS. Во принцип, од UPS-от Светски Експрес Saver-от, можете да добиете на пратката во 1-3 работни дена откако ќе го испрати на пратката, но тоа е поскапо; Од DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX, тоа ќе потрае 4-6 работни дена пред да се дојде на пратката. Со ЕМС, тоа ќе потрае 5-8 дена да вашиот место.
· Ако не го добиете на стоки во текот на 30 дена по ние испрати на пратката, ве молиме ни e-mail директно. Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Услуга :
1.Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит.Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2.За било која причина.не сте задоволни со предмети.ние прифаќаме retums и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и што треба да се плати за retum превозот цена.
3.Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или ни е-мејл.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.и во рок од 36 часа за Викендот.
Повратни информации
Добра проценка е многу важен за нас, доколку не сте задоволни од нештата, кога ќе ни даде евалуација, се надевам дека ќе биде во можност да контактирате со нас, ви благодарам многу. Тоа е нашата цел да ги задоволи вас.


Карактеристики на производот

Големина:
8x10 50pcs, 4x6 50pcs, 10X14 50pcs, 13X18 50pcs, 6X8 50PCS, 18X25 20pcs
Бренд Име:
QiARSOYOO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Обликот:
правоаголник
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
rc
Техника:
Лепак За
Стил:
Pointback
Тип На Производ:
Rhinestones
боја:
Тиркизна Сина

Поврзани производи