• Цената е намалена.
  • Свеж
Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење,Камен пат Смета Шема Везови Крст-бод Сликарство 0119

Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење,Камен пат Смета Шема Везови Крст-бод Сликарство 0119

 
DEN 2890.56
DEN 1590.00

Стока
Во продавницата

-Информации : Бод : 220w x 275h Големина на слика : 40x50cm крпа големина : 46x56cm -Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Answer : ___________________________ Note : (Не надвор рамка) -Опис : 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Embroider теми *доволно.имаме 11 CT печатени во собата и 14 CT печатени во собата и 14 CT бело платно поставено. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена .Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!
Везана, DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод за Полнење,Сценско Модели Везови Маслото Шума Патот Крст-бод Дома Декор
Почитувани, се обрне внимание! 1. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. ве молиме изберете еден ви треба-answer : ___________________________ Note : Ние продаваме дијаманти сликарство, 11ct крстот бод / 14ct unprinted крстот бод, лента везови перници /бод се полу-готови производи! Боја треба да се погледне за производот што го добиваат,ве молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно.(14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Скицата *1. Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација.голема цел ,голем попуст.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас . Embroider игла *2.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас. Ви благодариме многу да ја прифатиме Alipay. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно.ви благодариме многу .Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за i 5.
- Имајте на ум :
1.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.


Карактеристики на производот

Големина:
picture 40x50cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Крстот бод
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
OPP вреќа
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Стил:
Европа
Шаблон Тип:
Сценско
Надворешното Пакување:
ПП торба
Примена:
Други
Е Прилагодена:
Yes
колекции за везови:
занаети
Diy Крстот Бод:
DMC Крстот Бод
Ткаенина Тип:
Памук
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14-каратно

Поврзани производи