• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Бренд Јакна Мажите Зимска Воена Војска Самоубиец Пилот Јакна Тактички Човек Јакна Грб Jaqueta Masculina Плус Големина 6XL

2018 Бренд Јакна Мажите Зимска Воена Војска Самоубиец Пилот Јакна Тактички Човек Јакна Грб Jaqueta Masculina Плус Големина 6XL

 
DEN 3228.00
DEN 1743.00

Стока
Во продавницата


Големина M L XL XXL cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен Рамо 45 17.69 46.5 18.27 48 18.86 49.5 19.45 Градите 101 39.69 105 41.27 109 42.84 113 44.41 Крпа Должина 64 25.15 66 25.94 68 26.72 70 27.51 Ракав Должина 60 23.58 61 23.97 62 24.37 63 24.76 Висина/CM 165 170 175 180 Тежина/KG 50-57 KG 57-67 KG 67-75 KG 75-82 KG Големина 3 XL 4 XL 5 XL 6 XL cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен Рамо 51 20.04 52.5 20.63 54 21.22 55.5 21.81 Градите 117 45.98 121 47.55 125 49.13 129 50.70 Крпа Должина Од 72 28.30 74 29.08 76 29.87 78 30.65 Ракав Должина 64 25.15 65 25.55 66 25.94 67 26.33 Висина/CM 185 190 195 200 Тежина/КГ 83-92 KG 92-100 KG 100-107 KG KG 107-120


Карактеристики на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
Нормално
Обвивка Материјал:
Памук
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Монтажни Дел:
Никој
Декорација:
Џебови
Бренд Име:
Wanrty Whisnos
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Редовни
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Стил:
Новина

Поврзани производи