• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Најновата Рунда Pendant Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Мода Сребрена Боја Накит Во Собата За Жените Партија Свадба

2018 Најновата Рунда Pendant Ѓердан Обетки Хривнија Прстен Мода Сребрена Боја Накит Во Собата За Жените Партија Свадба

 
DEN 844.32
DEN 431.00

Стока
Во продавницатаКарактеристики на производот

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
OUHE
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/нараквица/earring/прстен
Број На Модел На:
LM-TL410264
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
боја:
Сребро.
одговараат за:
Девојка , Девојка , Дами , Пријател
Повод:
Партија,Свадба,Ангажман,Годишнина

Поврзани производи