• Цената е намалена.
  • Свеж
Luyou 3D Силикони Фондан Мувла Божиќ Елени Форма Торта Мувла Кујна Пекарница Печење Алатки, Печење Алатки За Торти FM1512

Luyou 3D Силикони Фондан Мувла Божиќ Елени Форма Торта Мувла Кујна Пекарница Печење Алатки, Печење Алатки За Торти FM1512

 
DEN 120.00
DEN 114.00

Стока
Во продавницата


3 D Силикони Фондан Мувла Божиќ Елени Форма Торта Мувла Кујна Пекарница Печење Алатки, Печење Алатки За Торти FM1512
Силиконски Големина на : 9*8*1.5 СМ 50 g Пакување : OPP Тип : Торта Алатки Материјал : Силикон Функција : Eco-Friendly Certification : CE / ЕУ,од FDA,SGS
Употреба на високо-квалитетна силиконски материјал и усвои ФДУ и SGS сертификација
Тоа можат да го издржат минус 30 до плус 230 целзиусови степени
Издржлив и лесен за чистење, без мирис Wudu
Може да се користи во микробранова печка фрижидер
Лесно да се справи со
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.


Карактеристики на производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,CE / ЕУ,SGS
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
FM1512
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No

Поврзани производи