• Цената е намалена.
  • Свеж
6 Масло Филтер Кертриџ&Заптивка За Chrysler Џип Dodge Ram меморија 3.6 L Mopar 68079744AD @20

6 Масло Филтер Кертриџ&Заптивка За Chrysler Џип Dodge Ram меморија 3.6 L Mopar 68079744AD @20

 
DEN 1674.24
DEN 1339.00

Стока
Во продавницата

6 Масло Филтер Кертриџ&Заптивка За Chrysler Џип Dodge Ram меморија 3.6 L Mopar 68079744 AD
Замена MOPAR МАСЛО ФИЛТЕР Дел # 68191349 AC (се продаваат секоја) Одговара : СИТЕ 2014 3.6 L Pentastar бензински мотори Одговара : 2014 РАМ 1500 опремени со 3.6 L Pentastar мотори Одговара : 2014 JEEP GRAND CHEROKEE и WRANGLER опремени со 3.6 L Pentastar мотори Одговара : 2014 DODGE CHALLENGER, ПОЛНАЧ и CHRYSLER 300 ОПРЕМЕНИ СО 3.6 L PENTASTAR Одговара : 2014 DODGE DURANGO опремени со 3.6 L PENTASTAR МОТОР Одговара : 2014 DODGE ПАТУВАЊЕ опремени со 3.6 L PENTASTAR МОТОР Одговара : 2014 CHRYSLER 200 & 300 опремени со 3.6 L PENTASTAR МОТОР Одговара : 2014 DODGE ГРАНД КАРАВАН и CHRYSLER ГРАДОТ & ЗЕМЈАТА опремени со 3.6 L PENTASTAR МОТОР Одговара : 2014 JEEP CHEROKEE ОПРЕМЕНИ СО 3.2 L PENTASTAR МОТОР Пакет се вклучени :
6 x на Филтерот за Масло
6 x O-Ring
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.
5. Услуга Транзит Време е предвидено од страна на превозникот,за викенди и празници се исклучува,па превозот време може да биде подолг од ветивме,особено за време на сезона.
1. Ве молиме контактирајте со нас на прво ако сакате да се вратите на пакет да ни.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и состојба.


Карактеристики на производот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
68191349AB
Осветленост Дел Број:
68191349AA
Бренд Име:
FLYPIG
Состојба:
Нови
Површина:
Mopar Вистински Квалитет И Одговара
Заменет Дел Број:
68191349AB
Поставување на Возило:
Лево

Поврзани производи