• Цената е намалена.
  • Свеж
Се Справи Со Автомобил Камион Пневматик Гуми Поправка На Цевката Печ Бод Тркала Ролери Пункција Алатка

Се Справи Со Автомобил Камион Пневматик Гуми Поправка На Цевката Печ Бод Тркала Ролери Пункција Алатка

 
DEN 186.72
DEN 155.00

Стока
Во продавницата


100% сосема нов и висок квалитет се Користи за да се обезбеди дури и печат помеѓу печ и пневматик Дизајниран да се тркалаат надолу внатрешна цевка и пневматик поправка закрпи да се отстрани заробен воздух и да се обезбеди добра адхезија Гумена рачка за лесен и пренослив Имајќи во внатрешноста за користење на полесно Материјал : Пластични, Метални Големина : 18.5 cm x 3.5 cm/7.22" x 1.37"(приближно) Боја : како на сликата прикажани Количина : 1 компјутер
Answer : ___________________________ Note :
Нема мало пакет.
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот Вклучува :
Дрвена Рачка Поправка на Цевката Пункција Печ x 1 (други додатоци демо на сликата не е вклучена.)


Карактеристики на производот

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Гуми Поправка Колекции

Поврзани производи