• Цената е намалена.
  • Свеж
Натприродни Меч Dagger Нож Ѓердан Pendant за Мажи 316L не ' Рѓосувачки Челик Машки Накит Велосипед

Натприродни Меч Dagger Нож Ѓердан Pendant за Мажи 316L не ' Рѓосувачки Челик Машки Накит Велосипед

 
DEN 253.44

Стока
Во продавницата


Материјал од не ' Рѓосувачки Челик и стакло Големина Должина : 60cm pendant големина : 48*15mm Тежина 27g Стил панк Пакет внатрешна Polybag, меур торба средина, стандардна извоз картон надвор Превозот начин Chinapost/epacket/DHL/UPS/Федекс/ТНТ/EMS време на Испорака во Рамките на 3-5days по потврдување на уплатата ,ако имаме во акции Забелешка
Мешани цел & примерок цел се прифатени


Карактеристики на производот

Должина:
60cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
VQYSKO
Функција:
Фитнес Тракер
Pendant Големина:
58*11mm
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
BP1233
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Тежина:
21g
Должина:
60cm

Поврзани производи