• Цената е намалена.
  • Свеж
Фустани Длабок V-Џемпер Облека Завој Жените Зима 2018 Пролет Туника Bodycon Tricot Тенок Секси Мини Клуб Партија Плетени Фустан

Фустани Длабок V-Џемпер Облека Завој Жените Зима 2018 Пролет Туника Bodycon Tricot Тенок Секси Мини Клуб Партија Плетени Фустан

 
DEN 960.00
DEN 672.00

Стока
Во продавницата

Фустани,Џемпер облека,Длабоко v деколте, секси џемпер облека,Бад кратко мини плетење фустан,Завој заврши тенок појас фустан,Bodycon туника tricot жена фустан,Модни дами 2017 зимски фустани,Пистата streetwear harajuku поврзана фустан,Pullovers плус големина џемпер облека,Гроздобер бела црна партија облечи
ГОЛЕМИНА (CM)
НИ ГОЛЕМИНА
Должина ( см )
Биста ( см )
Половината ( см )
Рамо ( см )
S
85
84-94
68
38
М
86
88-98
70
39
L
87
92-102
74
40
XL
88
96-106
78
41
Забелешки :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери .


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
amuybeen
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Силуета:
Пупка
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Возбудува
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
6322
Пол:
Жените
функција 1:
Фустани
функцијата 2:
џемпер облека
Функција 3:
Длабоко v деколте, секси џемпер облека
Функцијата 4:
Пупка кратко мини плетење фустан
Функцијата 5:
Завој заврши тенок појас фустан
Функција 6:
Bodycon туника tricot жена фустан
Функцијата 7:
Модни дами 2017 зимски фустани
функцијата 8:
Пистата streetwear harajuku поврзана фустан
функција 9:
Pullovers плус големина џемпер облека
функцијата 10:
Гроздобер бела црна партија облечи

Поврзани производи