• Цената е намалена.
  • Свеж
Се повлече на кабелот копче се користи во Оневозможи тоалет за безжични повикувајќи систем, итен повик, безжични медицинска сестра за повик на испраќачот

Се повлече на кабелот копче се користи во Оневозможи тоалет за безжични повикувајќи систем, итен повик, безжични медицинска сестра

 
DEN 575.52

Стока
Во продавницата

Се повлече на кабелот копче се користи во Оневозможи тоалет за безжични повикувајќи систем, итен повик, безжични медицинска сестра за повик на испраќачот
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
(Цена и shiping цената може да се промени поради цел количина, ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања, ви благодарам.)
Фото и Опис
на повик копче е со повлече на кабелот, тоа е многу convience за оневозможи во toliet и пациентите во кревет.
1. Дизајнирање со плоштад и roun, сопственик на едноставен и модерен изглед.
2.Вечера голема допирање на копчето, повикувајќи се направи повеќе погодно.
3. големина : 86*86mm,
4. пренесување на далечина : 1500m
5. Фреквенција : 433 Mhz
6.Полн со вода-доказ за ракување и едноставен притисок за долниот база покажува хуманизирано дизајн
7. може да се стави на маса или да ја поправите тоа на ѕидот.
На WPE520r повик копче може да работи со сите наши пејџери/прикажува во WPE безжична повикувајќи систем. Ве молиме да ги најдете фотографиите како што е подолу за вашиот референца.
]
Applicati на
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар, Фабрика, Магацин, Супер пазарот, Здравствена заштита,Салони&Spa, Кујна, итн.
Плаќање
Aliexpress плати, Банкарски Трансфер, Western Union
За нас
Witop е професионална снабдувач на широк опсег на безжичниот пејџери и безжични копчиња за секаков вид на брза paging (пејџер) потреби : повик вработени,повик workfloor надзорници, јавете се на келнерите, јавете се на медицински сестри, итн. Нашите singcall безжична повикувајќи систем, гостин paging (пејџер) систем, paging (пејџер) реден систем, медицинска сестра, која ги повикува систем може да се зголеми продажбата, продуктивност и задоволство на клиентите, но и намалување на деловното работење трошоци.
3wireless paging (пејџер) систем,безжични paging (пејџер) систем, ресторан пејџер, сестра на повик систем, болница медицинска сестра повик систем, медицинска сестра, која ги повикува систем, ресторан безжична повик, пејџер systm, singcall , singcall види, singcall paging (пејџер) систем, увеселителен парк пејџер, wirelress paging (пејџер) систем, singcall повикувајќи систем, singcall, безжични келнер повик систем, келнер повикувајќи систем, безжични повикувајќи систем,редот систем за управување со задача систем,на дното на екранот,задача број системи,безжични медицинска сестра повик систем,редот wireless,ресторан безжична повик,безжични повикувајќи систем ресторан, ресторан безжична нарачување систем,јавете се на ѕвончето,болница безжична медицинска сестра повик систем,увеселителен парк пејџер,испраќачот, примачот, џерси,подарок ресторан пејџер, безжични повикувајќи систем, испраќачот, примачот, џерси,подарок


Карактеристики на производот

Број На Порта:
1
Број На Модел На:
WPE520r
Бренд Име:
SINGCALL
Работна Фреквенција:
433.92
stype:
Безжични Телекомуникации
Примена:
Ресторан, Болница, Хотел, Кафе куќа, Канцеларија, КТВ, Интернет бар
сертификација:
CE, FCC, RoHS
Име:
повик копче, безжичен предавател, повик на бел
Is_customized:
Yes

Поврзани производи