• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Топла Професионални Глувчето 5500 DPI 7 Копчето LED Оптички USB Кабелска Игри Глувчето За QCK DOTA2 Светот На Резервоари Про Гејмер INGT

2018 Топла Професионални Глувчето 5500 DPI 7 Копчето LED Оптички USB Кабелска Игри Глувчето За QCK DOTA2 Светот На Резервоари

 
DEN 426.72

Стока
Во продавницата


Карактеристики :
High-end оптички мотор, прецизно позиционирање.
7 копчиња, вклучувајќи го копчето за тркала, левото копче, десно копче, однапред, повлекување, DPI switcher, оган копче.
Прилагодлив 1200 / 1600 / 2400 / 3200/5500 DPI.
Ergonomical дизајн, удобно допир, долгорочна употреба, без замор.
Интелигентни конективност, за plug and play.
Долго се префрлите живот до 10 милиони евра.
Вкупно 7 светли бои прикажување во се врти, кои ви даваат шарени визуелен ефект.
Погоден за high-end играчи, игри професионални играчи.
Спецификации :
Боја : Црна
Материјал : ABS
Систем за следење : Оптички
Напон оценка / електрична струја : DC 5 V / 100m A
Конекција : Wired
Кабел должина : Околу. 140cm
Порта : USB 2.0
DPI : 1200/1600/2400/3200/5500
Вклучете Живот : 10 милиони циклус
Копчиња : лево, десно, скролувајте тркала, DPI, оган клуч, однапред, повлекување
Светлината ефект : шарени
Поддршка на Систем : Windows 7/8/2000/XP/Vista, Mac OS или последната
Објектот големина : 13 * 8.5 * 4cm / 5.11 * 3.34 * 1.57 во (L * W * H)
Објектот тежина : 130g / 4.84 оз 1 * Оптички Жичен Гејмерски Глушец(без мало пакет) 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! 1 We одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Карактеристики на производот

боја:
Црна
Број На Модел На:
M-2
Бруто тежина:
270g
Бренд Име:
Деветтиот Светот
Број на Ролки:
1
Стил:
3D,Мини
Пакет:
No
DPI:
1600
Операцијата На Владата:
Opto-електронски
Моќност Тип:
Батеријата
Тип:
Жичен
Рака Ориентација:
Право
Број на Копчиња:
4
Интерфејс Тип:
USB
Времето на пазарот:
Јан-14

Поврзани производи