• Цената е намалена.
  • Свеж
Таблета Екран на Допир Digitizer Пред Стакло За Smasung Табот E 8.0 СМ-T377R T377A T377V T377P/T Собранието Панел Поправка Делови

Таблета Екран на Допир Digitizer Пред Стакло За Smasung Табот E 8.0 СМ-T377R T377A T377V T377P/T Собранието Панел Поправка Делови

 
DEN 617.28
DEN 580.00

Стока
Во продавницата


1. Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Samsung l се под инспекција на нашиот професионален тим КК
2. Пакување : пакет за LCD е antistatic кеса, потоа го ставаат во меур торба или мала кутија
3. Време на испорака : 2-3 работни денови по вашата исплата расчисти
4. Производ модел : Ние можеме да им понуди на сите видови на резервни делови за мобилен телефон
5. Информации : Ние споделување на најновите информации за Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Samsung во Кинескиот пазар со сите наши клиенти.
Пакет Содржина :
1 x екран на Допир digitizer со lcd дисплеј Собрание
ПАКЕТ & ИСПОРАКА
Ние се обидуваме се потрудиме да брод од ист ден за плаќање расчисти пред 2.00 ЧАСОТ (Пекинг Време); во спротивно ние ќе брод на следните работни дена. Нарачки ставен на викенд или одмор ќе бидат испорачани во понеделник или следниот работен ден.
ПРОИЗВОДИ ГАРАНЦИЈА
Ние обезбедуваме 3 месеци ГАРАНЦИЈА за СИТЕ наши објекти. Ние сме уверени за квалитет за СИТЕ наши објекти
ЗОШТО ДА ИЗБЕРЕТЕ CHINAPHONEACCESSORIES
1 : Производи : имаме сите резервни делови и опрема за сите модели на мобилни телефони, лаптопи и таблет КОМПЈУТЕР
2 : Искуство : Ние имаме повеќе од 10 години продажба искуство на резервни делови и додатоци за мобилни телефони. Ние, исто така, имаат повеќе од 10 години продажба искуство на резервни делови и опрема за мобилен телефон на e Bay.
3 : услуга По : Ние обезбеди најдобра услуга по, секој проблем ќе се реши успешно и непречено, 100% задоволство да се гарантира.
4 : рок на Гаранција : Сите предмети се 3 месеци ГАРАНЦИЈА.
5 : Пакет : Сите предмети ќе бидат спакувани многу добро да се избегне оштетување.
6 : Брзина : објектот ќе биде испратена 2-3 работни денови по вашата исплата потврди.
Повратни информации


Карактеристики на производот

боја:
Црна
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
KUERT
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
ЗА samsung
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Поврзани производи