• Цената е намалена.
  • Свеж
Памук, Маса Тркач Оригиналниот Дизајн Црвена Сина, Жолта Печатени Табела Тркачи Tablecloth

Памук, Маса Тркач Оригиналниот Дизајн Црвена Сина, Жолта Печатени Табела Тркачи Tablecloth

 
DEN 762.72

Стока
Во продавницата


Производот поддржува обичај, ако треба да го прилагодите големина, ве молиме да го контактирате овластениот сервис,ви благодариме.


Карактеристики на производот

Големина:
35x180cm, 35x200cm, 35x220cm, 35x240cm, 35x160cm, 35x260cm, 35x140cm, 35x280cm, 35x300cm, 35x90cm
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
памук, маса тркач
Бренд Име:
HANSURE
Шема:
Печатени
Употреба:
Хотел,Дома
Шаблон Тип:
Печати
Техника:
Плетени

Поврзани производи