• Цената е намалена.
  • Свеж
Meizu М3 Забелешка Батеријата BT61 4000mAh Високо Квалитетни Резервни Копии на Замена на Батеријата За Meizu М3 Забелешка Про Премиер

Meizu М3 Забелешка Батеријата BT61 4000mAh Високо Квалитетни Резервни Копии на Замена на Батеријата За Meizu М3 Забелешка Про

 
DEN 325.44

Стока
Во продавницата


Опис : 1.100% Висок Квалитет на Батеријата за Meizu М3 Забелешка паметен Телефон
2.Убав копија или замена
3.Капацитет : 4000m Ah
4.Во Парк + Брза испорака + Следење на број
Пакетот вклучува :
1* Meizu М3 Забелешка батеријата


Карактеристики на производот

Оригинал или Не:
оригиналниот
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Matcheasy
Капацитетот на батеријата(mAh):
3501mAh-5000mAh
Број На Модел На:
За Meizu М3 Забелешка
Компатибилен Бренд:
Meizu
Име:
UVR

Поврзани производи