• Цената е намалена.
  • Свеж
Changpleat 2018 пролет Стојат Јака жените маици Miyak Pleated долг ракав Тенок Сина, Сива Еластична Женски Т-маица Мода Плима

Changpleat 2018 пролет Стојат Јака жените маици Miyak Pleated долг ракав Тенок Сина, Сива Еластична Женски Т-маица Мода Плима

 
DEN 3140.64
DEN 2261.00

Стока
Во продавницата


Известување
Ние нудиме бесплатно изразат испорака преку UPS / DHL / ФЕДЕКС / EMS / ТНТ / ARAMEX / за поголемиот дел од земјата, кога вашите нарачки > 200 ДОЛАРИ (ве молиме да не контактирате доколку имате било qustions).
Големина (единица : CM) Должина 67 Биста 80-105 1 CM=0.39 ИНЧ, 1 ИНЧ = 2.54 СМ
Превозот
Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од e Packet /Кина пост, usuall y повеќе од 10 KG од UPS-от/DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.
Предмети се испраќаат преку Кина пост/ e Packet ,ве молиме овозможи 15 - 30 дена да се постигне.
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Плаќање
Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condtion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
За Надвор од акциите
Ако купите нешто што е надвор од акциите.ние ќе ве контактираме без 12 часа со некои совети. можете да ја прилагодите вашата цел со нашите советува. ако donot одговори ми во рок од 3 дена. ние ќе испрати сличен стил за вас.ве молиме да се разбере.
Трговија на големо
Ако стил има многу бои и големини. Можете да се меша било која ви се допаѓа.
Ако сакате да се меша некои производи, може да ми даде код на производ со количина што треба (може да се направи на excel за мене ќе биде подобро). Јас ќе ви даде попуст цена (повеќе го купи повеќе попусти ќе го добиете)
Доколку купите повеќе од 1000$ месечно. Може да биде мој ВИП. Ќе уживате во многу посебни услуги во мојата продавница!
За Интернет продавница сопственик :
Може да се стави мојот веб нешта на вашиот веб. Исто така, јас може да ви помогне да се намали превозот со вашите клиенти.
Белешки
Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 12 4 часа .
C ollect нашата продавница
Ако ви се допаѓа нашите производи, може да се соберат нашата продавница. Следниот пат кога имаме нов модел s на полиците , ако купите, ќе испрати подарок за вас.


Карактеристики на производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
T96979679
Бренд Име:
changpleat
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Јака:
Стенд
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Поврзани производи