• Цената е намалена.
  • Свеж
Кинески Crested куче перница троседот покрие декоративни перници 2018 нова Година за Денот на Вљубените подароци кучиња pillowcases almofada cojines

Кинески Crested куче перница троседот покрие декоративни перници 2018 нова Година за Денот на Вљубените подароци кучиња pillowcases

 
DEN 383.52
DEN 307.00

Стока
Во продавницата

Експрес обично имаат царина прашања , во тој случај , ве молиме да соработува со царинските да плаќаат данок.
Ве молиме имајте во предвид : Мажите направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употребата , вода demage и така натаму . Ве молиме имајте на ум дека во времето на купување. Ако заменетата не е достапно , тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање . Со цел да се задржи кул боја, тоа е најдобро да додадете сол во водата за вашиот прв миење Производ во боја : во Боја разлики може да се појават помеѓу вистински предмети и фотографии се должи на осветлување и display settings. Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети , можете да направите како оваа : Step1) E-mail на нас во рок од 7working дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер Step2)Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали Step3)се Врати ставки за да ни со следење на број , а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш . [Патент] : Невидливи патент.2 во) ве Молиме да се мијат овие опфаќа sepapately на други облека. [Миење температурата] : под 40 ° C (помалку од 86 ° F) На тежината на производот по пакување според големината на производот и тежината е во согласност,(35x35cm Перница покрива 60-80g)(35x35cm Перница+Додатен 360-380g)(45x45cm Перница покрие 80-100g)(45x45cm Перница+Додатен 480-500g) (55x55cm Перница покрие 120-140g)(55x55cm Перница+Додатен 720-740g) [Перница Спецификација] Перници покрие големина 35 X35cm 45 X45cm
55 X55cm Перници големина бидејќи прирачник за шиење причина може да има грешки на 2 до 3 cm(Околу 0. Ако сакате да го одредите за испорака метод , ве молиме да обрнете превозот цена . [Print] : печатени страна, напред, назад е чиста коноп боја. Машина перат. Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.Ве молиме проверете ја сликата број внимателно кога ќе наддавање ,се заблагодарам на перница + слика = производи Лен вовед Невидливи патент вовед дијаграм за Шиење игла и конец вовед мапата Печатење ефект карта Големина споредба табелата Фабрика вистински мапата Примерок соба Дигитално печатење Висока температура печатење не избледуваат машина за Шиење На машина за шиење линија процесот на Производство Производство работилница Не-пациентот се поставува на перница јадро Компресирани не-плетени перница јадро процесот на производство Реална слика Полнење памук инсталација метод
Ние ќе брод вашата нарачка во 1-3business дена ( во зависност од вашата цел е количество ) по уплатата . Објаснување : ( Перница случај Нема филер) ( Перница Имаат додатен) .
Божиќ перница
Посебна Забелешка : ткаенини беж боја на страницата со Детали Имаат ткаенини сликата на екранот име на производ : Кинески Crested куче перница троседот покрие декоративни перници 2018 нова Година за Денот на Вљубените подароци кучиња pillowcases almofada cojines Количина : 1 парче Возрасна Група : Возрасни Применливи Луѓе : Универзална [Материјал] : 100% природни Сосема Нов Памук, Лен Ткаенини. Предната страна печатени, празно задната страна. [Внимание] : проекти вклучуваат исполнува и не се пополни две опции.


Карактеристики на производот

Големина:
35X35cm Cushion case, 35X35cm Cushion, 45X45cm Cushion case, 45X45cm Cushion, 55X55cm Cushion case, 55X55cm Cushion
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
перница покрие 45cmx45cm(18x18)
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Печати Опис:
бела површина е беж,не чиста бела
Пополнување инструкции:
(Перница случај Нема филер)(Перница Имаат додатен)
estilo:
Moderno
Без разлика дали тоа е пренослив и перат:
Пренослив и Перат
Возрасна Група:
Возрасни лица
Preenchimento:
Памук
Тип:
Перница /Перница Маска
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
совети:
Да се избегне продолжување на изложеност на сончева светлина
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува

Поврзани производи