• Цената е намалена.
  • Свеж
BOLAFYNIA Деца Рака Кукла Играчки бебе дете кадифен Полнети Играчка за Божиќ роденден подароци веѓата и светлина волкот

BOLAFYNIA Деца Рака Кукла Играчки бебе дете кадифен Полнети Играчка за Божиќ роденден подароци веѓата и светлина волкот

 
DEN 432.96
DEN 303.00

Стока
Во продавницата


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Краток Вовед
Како подарок за деца детето да каже приказна за Деца Бебе Комуницирате со бебето Имагинација Учење & игра Комуникациска компетенција Родителска Грижа
Информации за производот Производи Име : BOLAFYNIA Деца Рака Кукла Играчки бебе дете кадифен Полнети Играчка за Божиќ подарок за роденден
Објектот
Спецификација&Се Грижи
Тип
Животни Рака Марионета
Материјал
Полиестер/PP памук
Големина
должина 25cm
Тежина
0.1 КГ
Боја
Како слики
Функција
Меки,удобни
Возраст
3-6, 6-9,9+
Пол
Унисекс
Technice
Отпечатени или Извезени
Погоден
Деца Играчки,Дома Декорација,Партијата,
Компанијата Подароци и др.
Услуга
ОЕМ,ODM Пакет 1 компјутер спакувани во Organza Подарок Торба или Opp вреќа
Производот Се Покаже
Грижа Инструкции
Политика на враќање и Наплата
По примањето на предметите, постои едноставен начин да се решат проблемите во врска со квалитетот, квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна стоки. Само пратете ни е-мејл. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа до вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме пријатно шопинг искуство.
Ве молиме имајте во предвид следните чекори :
1.E-mail или chat од Трговија Менаџер со нас во рок од 7 дена по примените стоки
2.Ве молиме да испратите фотографии или видео за да ни го покаже проблем или други детали на стоката
3.Враќање на предмети за нас со следење на број, ние ќе испорака на нов објект за да што ПОБРЗО
Повратни информации
Ние го цениме вашето мислење, ако се чувствуваат среќни за шопинг, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со 5 ѕвезди наместо да остави негативни повратни информации, ви благодарам.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да,ние брод секој ред со нивниот следење на број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
П : Што е производ пакет?
A : Orarganza подарок кеса +торба курир
П : јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект , што е трговија на големо цена?
А : Здраво,ви благодариме за испитување, ако би сакал да се купи многу парчиња, ве молиме контактирајте со нас .ние ќе треба број на вас треба да ви даде повеќе поволна цена.
П : Ако јас сакам да го направам прилагодите производи, дали е тоа во ред?
A : Да, ние прифаќаме прилагодување, ако имате било какви идеи, слики или примероци, ние би сакале да дизајн за вас и да ја направат примероци во рок од 7 дена, повеќе детали, разговор со нас од страна на trademanager.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Кукли
Бренд Име:
BOLAFYNIA
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не близина на оган
Кукли Тип:
рака марионета
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
Кукла кадифен играчки
Возраст Опсег:
< 3 години
Големина:
Должина 25cm
Предност:
Без Мирис за Деца Дете
Пакет:
Пластични Кеси
боја:
Како Слики Кадифен Играчки

Поврзани производи