• Цената е намалена.
  • Свеж
[VK] ОРИГИНАЛНАТА ПЕЌСКАТА КАНАДА F2 RV6NAYSL502A 5K проводници пластични еден калем potentiometer ПРЕФРЛАТЕ

[VK] ОРИГИНАЛНАТА ПЕЌСКАТА КАНАДА F2 RV6NAYSL502A 5K проводници пластични еден калем potentiometer ПРЕФРЛАТЕ

 
DEN 2880.00
DEN 2736.00

Стока
Во продавницата


оригиналната увоз ПЕЌСКАТА КАНАДА,
модели : RV6 NAYSL502 A 5k
школка дијаметар : 13 ММ
вратило дијаметар : 3.18 MM,
на завртката заб дијаметар : 6.2 MM,
забите должина : 6.2 MM,
axial должина вклучувајќи ја завртката заби : 10 ММ
номинална моќност : 0.5 W,
живот : повеќе од 50000 пати.
Типична примена : прирачник за контрола на медицинска опрема телеком.


Карактеристики на производот

Бренд Име:
VICKO
сертификација:
CCC
Гаранција:
60D
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Тип На Објект:
Прекинувачи

Поврзани производи