• Цената е намалена.
  • Свеж
19V 2.37 Лаптоп Автомобил DC Адаптер за Полнач За Acer Chromebook 11 CB3-111 CB5-311,C730 C730E C735,14 CB3-431,15 CB3-531 CB3-532

19V 2.37 Лаптоп Автомобил DC Адаптер за Полнач За Acer Chromebook 11 CB3-111 CB5-311,C730 C730E C735,14 CB3-431,15 CB3-531 CB3-532

 
DEN 666.72

Стока
Во продавницата


Технички Спецификации :
1.Текст : ДК 8 V-24 V MAX 10 A
2.ИЗЛЕЗ : 19 V 2.37 НА
3.DC Plug Големина : 3.0 mm*1.1 mm(Види Слика)
4.Гаранција : 1 Година
Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.
Компатибилни или да го Замени со :
19 V 2.37 Лаптоп Автомобил DC Адаптер за Полнач За Acer Chromebook 11 CB3-111 CB5-311,C730 C730 E C735,14 CB3-431,15 CB3-531 CB3-532
1 x Автомобил Полнач
1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.
2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 13-25 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД/Канада/Европа и 15-30 дена(за 40days) на други земји.
3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само. Тоа ќе не како одраз на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот. Пониска вредност ќе се избегне или намали вашиот увоз доход. Секој увоз бесплатно или со плаќање на купувачот одговорност.
4.Ќе бидете известени откако пратката е направен.
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори што на време!
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).Гаранција и Гаранција услови започне од купување датум.Ако сте го добиле погрешен, оштетени, неисправни, или објектот не како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена,ние ќе ви помогнат reslove проблем за вас во време!
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
3.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!


Карактеристики на производот

Бренд Име:
AJEYO
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За acer
Број На Модел На:
За 11 CB3-111 CB5-311,C730 C730E C735,14 CB3-431,15 CB3-531 CB3-532
Пакет:
Yes
Излезна Струја:
2.37 На
Состојба:
Бренд Нови
Гаранција:
1 година
квалитет:
Секој има тестирани пред превозот надвор
превозот:
Слободен Испорака по пошта/ePacket

Поврзани производи