• Цената е намалена.
  • Свеж
2018 Лето Мода Тропски Лист Шема Chiffon се Облекуваат Секси Длабок V Шупливи Надвор Назад Sundress Плажа Носат E5417MM

2018 Лето Мода Тропски Лист Шема Chiffon се Облекуваат Секси Длабок V Шупливи Надвор Назад Sundress Плажа Носат E5417MM

 
DEN 1102.08

Стока
Во продавницата


Големина на Табелата (CM) 1(cm)=0.3937(во),1(во)=2.54(cm)
големина биста полите должина S 90 108 81 M 94 112 83 L 98 116 85
ПРЕВОЗОТ БЕЛЕШКИ
За Превозот
1,По добивањето на нарачката, ние ќе бидеме во 2-7 дена за вашата пратка, затоа што стоката треба да домашниот транспорт во Кина,
По 5-8 дена,може да следење на најновите логистика информации.
За Превозот
2,Обично, ние ќе ги искористиме на Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или E-Пакет бесплатен превозот за вас,
ако сакате да брзо да добиете на стоки, исто така, може да изберете и други комерцијални Курир, како што курирската служба DHL Fedex IP ТНТ;
Време На Испорака
1,Вашиот парцела обично трае 15-25 работни дена да пристигне во Русија,САД,Канада,Austrialia и повеќето Азиски земји.
Тоа трае околу 25-45 дена да пристигне во Јужна Америка со Кина пост Воздухопловната или E-Пакет;
Време На Испорака
2, Особено Бразил , Обично трае 50-65 дена, понекогаш е потребно повеќе од 90 дена,
како што се лошите временски услови, слабата ефикасност на транспорт, посебно fastival и други неконтролирани фактор.
3,Ако не може да се прифати долго превозот време, Можете да ја користите стандардната превозот или изрази.
За Плаќање
Нашите Купувачот Заштита САМО ја заштитува Методи за Плаќање на Ali Express како што е подолу :
За Големината 1,Сите димензии се мери со рака,може да се 1-2cm отстапувања.
2,Заради секој костим за капење дизајн е различен,ве молиме според големина на страница табела за да избере.
Боја На Девијација
Има можеби малку разлики меѓу екран покаже и вистински предмети.
Слики од вистинска предмети,боја може да се разликува малку се должи на поединецот, следење и фотографирањето светлина.
За Наплата
1,прифаќаме да се врати, но цената на враќање е скапо,
ве молиме да се консултирате локалните поштата, и да го користите оригинално пакување.
За Наплата
2,Купувачите можат да се врати ставки во оригиналниот пакет рок од 14 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.
Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена по објектите што сте ги примиле.
3,оригиналот на Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
4,Купувачи се одговорни за превозот и доказ за испорака на сите враќа.
За Повратни информации 1,Лоши преглед не е решение на проблемот, ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас.
2,Ние го цениме позитивни повратни информации за да ги споделите со нас дека сте примиле вашата нарачка и ќе се задоволи со предмети.
За Повратни Информации
3,ве Молиме да ни даде 5 ѕвезда високи пофалби.Ние со задоволство ќе се врати на позитивни повратни информации за вас, премногу.
Ако не сте добиле вашите предмети или ако dissatisfy со предмети кои сте ги добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Ние сме мило да го реши проблемот за вас.Ви благодариме.


Карактеристики на производот

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
E5417MM
Деколте:
V Деколте
Декорација:
Шупливи Надвор
Материјал:
Полиестер,Spandex
Sleeve Стил:
Редовни
Силуета:
Обвивка
Бренд Име:
YSMARKET
Сезоната:
Есен
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Природни

Поврзани производи