• Цената е намалена.
  • Свеж
Светилки drl Дење Работи Светлина за Audi A4 B6 2009 2010 2011 2012 Лево Десната страна Хром Бела светилки drl Водоотпорен Автомобил Стил светлина

Светилки drl Дење Работи Светлина за Audi A4 B6 2009 2010 2011 2012 Лево Десната страна Хром Бела светилки drl Водоотпорен Автомобил

 
DEN 3030.72

Стока
Во продавницата


Светилки drl Дење Работи Светлина за Audi A4 B6 2009 2010 2011 2012 Лево Десната страна Хром Бела светилки drl Водоотпорен Автомобил Стил светлина
Ние ќе пишува ниска вредност на фактура да им помогне на купувачите плаќаат помалку данок.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ве молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура
*Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум ние го цениме вашиот позитивни повратни информации и целосна 5 ѕвезди продавачот рејтингот.
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, Ако имате било какви прашања.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ја процесираме вашата нарачка во рок од 1 работен Дена ако нареди информации и плаќање избришани.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса .
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Општо земено, ние брод на овој објект од страна на вашиот назначени express, освен на определени изразат не може да брод оваа точка.
ние ќе совети друг express до вас преку е-маил, и промена на изразат ако нема одговор 1 ден по е-пошта.
8. Време На Испорака :
Посебна забелешка : ако имате било какви посебни Барања,можете да Напишано во Забелешките кога цел,
и најдобро ни даде вашата emai или други контакт начин,ако има било каков проблем,ние можеме да ве контактираме.
Ако ви треба ни да се испрати на парцела од експрес начин, ве молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата адреса за е Оддалечена област или не.
Ако не можете да знаете дали вашата адреса за е Оддалечена област или не е , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако најдете на превозот цена на вашата земја е скапо,
ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се прилагоди на најдобар превозот цена за вас.
1. 14 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа се смета користи.
НИЕ НЕМА ПРАШАЊЕ ШТО ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ ИЛИ ЗАМЕНА.
НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.
специфична причина за враќање, и вашата цел број.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба.
и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.
ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.


Карактеристики на производот

Audi Модел:
A4
A4-Година:
2009,2010,2012,2011
Бренд Име:
FASTKAS
Име На Модел:
Светилки drl-A40912
Тип На Објект:
Ден Светлина
Специјални Функции:
Дење Работи Светлина, светилки drl
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
2kg
Материјал Тип:
ABS пластика & LED
Водоотпорен:
IP67 оценет вода и прашина печат
Примена:
Дење Работи Светлина, светилки drl
Гаранција:
Yes
ОДГОВАРА ЗА:
за Audi A4 2009 2010 2011 2012

Поврзани производи