• Цената е намалена.
  • Свеж
Гроздобер Џони Деп Robert Downey Jr очила за сонце Ретро Модата Целосна Rim Мажите Сонце Очила Rx во можност

Гроздобер Џони Деп Robert Downey Jr очила за сонце Ретро Модата Целосна Rim Мажите Сонце Очила Rx во можност

 
DEN 1199.52
DEN 960.00

Стока
Во продавницата


Гроздобер Џони Деп Robert Downey Jr очила за сонце Ретро Модата Целосна Rim Мажите Сонце Очила Rx во можност
Гроздобер очила за сонце Ретро Модата Целосна Rim Мажите Сонце Очила Rx во можност
Сосема Нов.Врвен Квалитет.Не Пропуштајте Ги!!! Материјал : Метал & Пластика
Рамка Боја : Црна
Состојба : нова големина на Леќа : 49mm Мост : 20mm Храмот : 140mm
Вертикална : 50mm Рамка W idth : 139mm
Пред купување на овој објект,ве молиме бидете сигурни дека ако оваа рамка се вклопуваат за вас,деталите на мерење ве молиме проверете удар на табелата.
Црвена
Жолта
Сива
Портокал
Сина
Виолетова
За нас
Ние сме биле продажба на АЛИ-ЕКСПРЕС од 2010 година и се наоѓа во Кина. Ние се специјализираат на модни производи. Нашата цел е да се обезбеди конкурентна цена, со висок квалитет на производите, брза испорака и одличен услуги на клиентите на нашите клиенти.
Ако сакате повеќе избор,ве Молиме посетете ја нашата продавница. Превозот
* Предмети ќе биде предаден во 2 работни дена по приемот на плаќање.
* За клиенти од САД,Обединетото Кралство,Австралија и Канада,Објекти ќе бидат испратени преку e-пакет од Кина со следење,обично тоа треба цела 7-15 дена пристигнување,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола.
*За клиенти од повеќето земји,обично тоа трае 15-40 дена пристигнување,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола.
* Ние испрати предмети според вашата адреса за е предвидено па ве молиме осигурете се дека на вашиот примање адреса пред купување.
* Ако купувачот не добиле предмети по времето како што вети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации или да се подигне секој спор.
Ако купувачите треба ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА, е угодно контакт со нас и ова треба екстра плаќање за поштарина. Условите на продажбата сакаме вашиот онлајн шопинг искуство да биде ризик бесплатно. Што мислите дека ќе љубов нашата стока и се разбере дека тоа е понекогаш тешко да се купи некој објект, без всушност да биде во можност да се чувствуваат тоа, за таа причина и како дел од нашата 100% задоволство гарантира или вашиот полн со пари назад . Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, едноставно бродот назад до нас во рок од 14 дена од денот на приемот за целосна наплата на вашиот куповната цена (во оригинал на превозот обвиненија не се враќа) или размена. Сите ние се постави е што ќе ни е-мејл за враќање овластување број. Ве молиме бидете сигурни дека објектот е во иста состојба во која сте го добиле. Контактирате за Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку порака.


Карактеристики на производот

рамка боја:
Црна
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
BETSION
Број На Модел На:
298
Леќа Ширина:
49mm
Пол:
Мажи
Стил:
овална
Леќа Висина:
50mm
Оптички Леќи Атрибут:
UV400,Анти-Рефлективен
Рамка Материјал:
Пластични

Поврзани производи