• Цената е намалена.
  • Свеж
Креативни 600ml мојот лимон шише за вода пластични шишиња прекрасна bootle Транспарентен botle Преносни botella де agua спортски пијалок

Креативни 600ml мојот лимон шише за вода пластични шишиња прекрасна bootle Транспарентен botle Преносни botella де agua спортски

 
DEN 225.12
DEN 200.00

Стока
Во продавницата


Добредојдовте во мојата продавница


Карактеристики на производот

Капацитет:
0.6 L
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Применливи Луѓе:
Возрасни лица
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Стил:
Креативните
Отворено Активност:
Турнеја
Анти-корозија Слој:
Не Се Опремени Да Се
Обликот:
Со Капак
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
LYYHQ
Шише Устата:
1
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Во Врела Вода:
Не Е Применливо
Термо Изведба:
Никој
Снабдување Тип:
Во Акционерско Предмети
Пластични Тип:
PC
Функција:
Печат течење доказ
Пакување спецификација:
8*8*22.1
Материјал:
PC
Капацитет:
600Ml
Производот Категорија:
Вода

Поврзани производи