• Цената е намалена.
  • Свеж
Персоналните Нерѓосувачки Челик Црна Силикони Титаниум Хривнија Челик Мажите Нараквици

Персоналните Нерѓосувачки Челик Црна Силикони Титаниум Хривнија Челик Мажите Нараквици

 
DEN 330.24
DEN 264.00

Стока
Во продавницата

Персоналните Нерѓосувачки Челик Црна Силикони Титаниум Хривнија Челик Мажите Нараквици


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
ZUCZUG
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Хип/Рок
Број На Модел На:
HL01002
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Силикони

Поврзани производи