• Цената е намалена.
  • Свеж
Микроскоп Светилка Отворот Светилка 12V 50W PG22 Replacment за OSRAM HLX 64609 12V50W Слободни Следење

Микроскоп Светилка Отворот Светилка 12V 50W PG22 Replacment за OSRAM HLX 64609 12V50W Слободни Следење

 
DEN 1775.52

Стока
Во продавницата

* Ова е replacment крушка, не оригиналниот
* Замена за Osram 64609 12v 50w
* Светилки база : PG22
* Животот : 50 часа
* Ако сакате оригинални OSRAM 64609 производ,pls погледнете го нашиот други поврзани со нарачување кодот
* Се применуваат за :
* Индустриска опрема за тестирање : како лупа, микроскоп, проектор, оптички отворот детектор на површина грубост тестер, итн.;
* Индустриското производство опрема : Mounter, инфрацрвена уривање на заварчик машина локалните осветлување машина се прикаже;
* Екран опрема : слајд проектор, филмска проекција опрема, microfilm читатели, итн.;
* Оптички влакна опрема : endoscope, ладно извор на светлина, боја засилувач
* Пакет се вклучени :
12 V 50 W PG22 Сијалица *1pcs
Ви благодариме за купување! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат
Ракување Со Времето
1 Работен Ден
Превозот Време
- Кина Пост : 10-40 Работни Дена
- Сингапур/Хонг Конг Пост : 10-25 Работни Дена
Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена
* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).
* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање
(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)
* Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот
Ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашања
од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена.
ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM
О : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM
DE : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И


Карактеристики на производот

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no

Поврзани производи