• Цената е намалена.
  • Свеж
S-130 Поправка на Изолација Подлога Лемење Изолација Биро Подлога Мат Одржување Платформа Топлина-отпорни на Топлина Пиштол BGA Лемење Запишам

S-130 Поправка на Изолација Подлога Лемење Изолација Биро Подлога Мат Одржување Платформа Топлина-отпорни на Топлина Пиштол BGA

 
DEN 575.52
DEN 374.00

Стока
Во продавницата


S-130 Поправка на Изолација Подлога Лемење Изолација Биро Подлога Мат Одржување Платформа Топлина-отпорни на Топлина Пиштол BGA Лемење Станица Поправка со Владетел
Карактеристики На Производот :
1. Сосема нов и висок квалитет на топлинска изолација подлога
2. Отпорност на висока температура од 500 °C
3. Sevaral дупка локации за поставување на завртки, IC чипови и мали делови.
4. Вграден-во размер владетел (0 ~ 20 см )
5. 200 мали дупки за scret локации.
6. Направете вашиот поправка работа лесно
7. Добар партнер за топол воздух пиштол
8. На рампа може да има прашина, или други изглед мали дефект, но Тоа не влијае на функцијата. Ве молиме проверете пред да го купат. Ви благодариме.
Производ Параметар :
1. Тип : Топлинска изолација подлога
2. Нето тежина : околу 260 g
3. Големина : околу 35 * 25 см / 13.78 x 9.84 инчи
4. Отпорност на топлина : 500 °C
5. Материјал : еколошки organosilicone
Производот Покажува


Карактеристики на производот

Излезна Температура:
Поправка изолација подлога
Излезна Моќност:
Поправка изолација подлога
Димензии:
35X25CM
Бренд Име:
БЕС
Број На Модел На:
s-130
Температурата Стабилност:
Поправка изолација подлога
Текст Voltagle:
Поправка изолација подлога
Објектот:
Поправка изолација подлога
Пад на превозот:
Поддршка
feature1:
Биро мат одржување платформа
feature2:
Станица За Лемење Поправка
Feature3:
Топлина-отпорни на Топлина Пиштол BGA
Тежина:
About 260 g
Големина:
35 * 25 cm
боја:
Сина
Примена:
изолација подлога
Материјал:
Еколошки organosiliconel

Поврзани производи