• Цената е намалена.
  • Свеж
Домаќинство електрични скршени машина за Автоматска мулти-функционална храна мешање машина загрева скршени сок машина Сок Extractor

Домаќинство електрични скршени машина за Автоматска мулти-функционална храна мешање машина загрева скршени сок машина Сок Extractor

 
DEN 29904.00
DEN 28409.00

Стока
Во продавницата


Домаќинство електрични скршени машина за Автоматска мулти-функционални мешање машина
загреан скршени сок машина 220 V
Сликата покажува :
Опис :
Номинална напон : 220 V
Електрична моќност : 2200 W
Топлинска моќ : 1350 W
Купот на телото капацитет : 2 L
Брзина : 46000 менува бројот на вртежи / мин
Производ тежина : 6.5 кг
Производ Големина : 304 * 244 * 408mm
Answer : ___________________________ Note : чиста рака мерење, постои одредена грешка, ве молиме да преовладуваат во вид. Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест. Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката, ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз


Карактеристики на производот

боја:
220v
Бренд Име:
LZHZXY
Капацитет:
1501-2000ml
Тип:
Еден Степен На Пренос (Masticating) Морнар
Брзина На Вредноста:
Без Селекција
Поставување Метод:
Табела
Функција:
Цврста Храна,Цедењето,Соја-грав Млеко,Дробење Мраз
Пулпа Сад Волумен:
1.001 L-1.5 L
Обликот на Полнење Порта:
Круг
Домување Материјал:
Пијано боја
Димензии (L x W x H (Инчи):
304*244*408mm
Оценка (Вртежи Во Минута):
>22001Rpm
Број На Модел На:
одделение челик нож
Полнење Порта Форма:
Круг
Моќност (W):
електричен
сертификација:
Други
Сечилото Материјал:
Други
Број На Производ:
GL0631
Номинална Напон:
220v
електричен:
2200W
Топлинска моќ:
1350w
Купот на телото капацитет:
2L
Брзина:
46000 менува бројот на вртежи / мин
производ тежина:
6.5 КГ
Производ големина:
304 * 244 * 408mm

Поврзани производи