• Цената е намалена.
  • Свеж
5 Групи TN8600 Тонер Чип За Коника Minolta Magicolor 8650 Magicolor8650 A0D7153 A0D7133 A0D7173 A0D7453 Кертриџ Чипови

5 Групи TN8600 Тонер Чип За Коника Minolta Magicolor 8650 Magicolor8650 A0D7153 A0D7133 A0D7173 A0D7453 Кертриџ Чипови

 
DEN 2253.60

Стока
Во продавницата

5 Групи TN8600 Тонер Чип За Коника Minolta Magicolor 8650 Magicolor8650 A0 D7153 A0 D7133 A0 D7173 A0 D7453 Кертриџ Чипови Детали за Производот :
Боја : Црна Цијан Магента Жолта
Страница Принос : Црна : 26,000 Страници Синозелена/Магента/Жолта : 20,000 Страници
Верзија : ЕУР БОЛЕСТ МЕНЕ или НИ Азија или JPN
Чип тип : Тонер Чип
Чип Модел : TN8600
Функција : Компатибилни Нови
Дефект го Оценувате : помалку од 0.1%
Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;
Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;
Машина Модели : За Коника Minolta Magicolor 8650
Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;
Пакување Содржина :
5pcs x Црн Тонер Чип
5pcs x Синозелена Тонер Чип
5pcs x Магента Тонер Чип
5pcs x Жолта Тонер Чип
или :
20pcs x Црн Тонер Чип или
.............
Производ Слика :
Слично Пакување
Шопинг Водич
За плаќање
1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.
2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презиме
Сите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!
3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме да се разбере, ви благодарам. Ако треба да declear вредност како што се бара, ве молиме забелешка нас во ред, ние ќе се обидеме да ја прилагодите.
За превозот 1.Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 2-7days работни дена по приемот на плаќање. 2.Производите ќе ви бидат испорачани од страна на Кина пост, Ali Express Стандард за Испорака, итн.И тоа ќе потрае 15-35 дена да пристигне на вашата страна пост. Предаден од страна на DHL, Fedex, EMS, UPS-от и ТНТ, тоа ќе потрае околу 3-8 ден. 3.По превозот, ве молиме проверете online : И ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата по пакет внесете вашата земја. Ако има било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас . Забелешка : Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Да бразил, најдолго датум ќе не повеќе од 90 дена.
Повратни информации
1.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Позитивни повратни информации (5 ѕвезди) е исклучително важно за нас,ве молиме размислете повторно пред да замине повратни информации. 2.Пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации,ве молиме контактирајте не преку Трговија со датотеки, или e-mail Писма. Ние ќе се обидеме потрудиме да се справат со проблемите.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со нив.Ви благодариме!


Карактеристики на производот

боја:
C, Y, Б.К., М, Црна и Шарени
Тип:
Кертриџ Чип
Број На Модел На:
TN8600
Применливи Опрема:
Photocopier
Компатибилен Бренд:
Коника
Структура:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
CNAPPRO
Чип Вид:
тонер чип
боја:
црна цијан магента жолта
Региони/Верзија:
ЕУР БОЛЕСТ МЕНЕ или НИ Азија или JPN
Страница Принос:
Црна
Количина:
5set/многу KMCY/set 4pcs/set 20pcs/многу
брза испорака:
Во рок од 2~5 работни дена
Употреба во :
За Коника Minolta Magicolor 8650
Функција:
компатибилен нови
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
ОЕМ Кодот:
5 Групи TN8600 Тонер Чип За Коника Minolta Magicolor 8650............

Поврзани производи