• Цената е намалена.
  • Свеж
Мотоцикл 3D ABS Хром Резервоарот за Гас Гориво Амблем Значка Decals Налепници За Магна VF 250 750 V-TWIN

Мотоцикл 3D ABS Хром Резервоарот за Гас Гориво Амблем Значка Decals Налепници За Магна VF 250 750 V-TWIN

 
DEN 384.00
DEN 330.00

Стока
Во продавницата

Карактеристики : ОВА Е СОСЕМА НОВ ПАР НА 8" ХРОМ, ПЛАСТИКА, РЕЗЕРВОАРОТ за ГАС АМБЛЕМИ за ХОНДА МАГНА V-TWIN СЕРИЈА CRUISER МОТОЦИКЛ. Спецификација : 3 D ABS Пластика, Материјал со Назад Лепливи Ленти. Пластика со хром домување. Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целта пред се држи го. Доаѓа со лепило на грбот,лесно да го инсталирате, исто кора и се држи. Ширина : Приближно 8" Hight : Приближно 3" Pac kage Вклучува : 1 X Парови на Хром, Пластика Амблем (лево и право)
Ако имате било какви проблеми или прашања за време на купувањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да побарате на онлајн служат на персоналот ,исто така, Можете да оставите порака за нас, ако никој не тука со оглед на временската разлика .
Во моментов, Ние го прифаќаме плаќање со користење на Visa, Master Card, Маестро дебитна картичка, QIWI, Web Money, Boleto, Western Union, и Банкарски трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress подоцна.
1. Вашите производи ќе бидат објавени во рок од 3 работни дена по извршената уплата. (Ние ќе ве информираме преку е-маил ако одлагање да се случи поради одмор настани.) 2. Ве молиме пополнете вашата целосна адреса за испорака со контакт телефонски број, особено руската купувачи, ве молиме потврдете го вашето име и презиме. 3. Ве молиме да забележите ние ќе не одговара за царински давачки, таму може да има царински давачки поради некоја земја е царинската политика. Откако тоа се случи, ве молиме да се направи царинење на себе. 4. За било какви други проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.
1. Ве молиме проверете ги пакет и производ внимателно.
2. Било какви проблеми во однос на производите/ не е примен, ве молиме контактирајте со нас во времето од трговија со датотеки, пораки или e-mail.


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Материјал Тип:
Налепници
Специјални Функции:
за декорација
Бренд Име:
MOCOFAIRINGS
is_customized:
Yes
Објектот Тежина:
0.1kg

Поврзани производи