• Цената е намалена.
  • Свеж
Моден Нерѓосувачки Челик Слон Хривнија за Жени Сина уроци Шарм Нараквици Накит за Подарок хривнија femme 2018 B17923

Моден Нерѓосувачки Челик Слон Хривнија за Жени Сина уроци Шарм Нараквици Накит за Подарок хривнија femme 2018 B17923

 
DEN 225.12
DEN 169.00

Стока
Во продавницата


Моден Нерѓосувачки Челик Слон Хривнија за Жени Сина уроци Шарм Нараквици Накит за Подарок хривнија femme 2018 Стил : Мода Нерѓосувачки Челик Слон Хривнија Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Слон Хривнија за Жени Големина : ( како што е прикажано на сл ) Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Момче /Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Момче Младо и Зрелост женски двата Сина уроци Шарм Нараквици Накит новодојдени Шарм Нараквици Накит за Подарок хривнија femme 2018


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
AFAWA
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Број На Модел На:
B17923
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Кутија Синџир
Поставување Тип:
лепак
Стил:
Класичен
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Слон Хривнија
Компатибилност:
Нерѓосувачки Челик Слон Хривнија
Обликотшема:
Слон Хривнија за Жени
Функција:
Ангел Нерѓосувачки Челик Шарм Нараквици
Големина:
18+5CM
Тежина:
20 G
ОДГОВАРА ЗА:
Слон Хривнија за Жени
боја:
Сина Уроци Шарм Нараквици Накит
Парична казна или Моден:
Моден Нерѓосувачки Челик Слон Хривнија
хривнија Тип:
Слон Хривнија за Жени
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Слон Хривнија
Стил:
Сина Уроци Шарм Нараквици
Occassion:
Жените Сина Уроци Шарм Нараквици
број:
B17923

Поврзани производи