• Цената е намалена.
  • Свеж
НОВИ Дното случај За TOSHIBA L850 L855 C850 C855 C855D H000038850 Лаптоп Долниот База Случај Покрива црна

НОВИ Дното случај За TOSHIBA L850 L855 C850 C855 C855D H000038850 Лаптоп Долниот База Случај Покрива црна

 
DEN 1485.60
DEN 1411.00

Стока
Во продавницата


Забелешка : Овој модел има две спецификации, ве молиме да обрнете внимание за да ги проверите пред купување на слики купување ред не е одговорен
Купување :
1, ние обично брод во рок од 24 часа по верификација, (со исклучок на викендите, освен празници). Ако треба да се промени адресата информации, ве молиме да ни даде порака.
2, Нашата цена (товар) не вклучува било тарифи или други даноци; ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте ги локалните Обичаи, пред да се купи стока
3, транспорт преку e Packet, Ali Express Стандард Превозот, SF e Parcel, EMS, DHL, UPS-от, итн., купувачите можат да изберат свој соодветен режим на транспорт.
Гаранција Опис :
1. Продавница продава стока тастатура, фан класа гарантен рок е три месеци, школка, екранот се вратило е кревка фигура без гарантен период.
политика на враќање :
1, секое враќање на товарни генерирани од страна на купувачот да ја плати (на продавачот испраќа стоката предизвикана од враќање).
2, купувачи се врати да се зајакнат пакување за да се осигура дека врати стоката непроменети.


Карактеристики на производот

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
сребро линк
Број На Модел На:
L850 L855 C850 C855 C855D
Стил:
Лаптоп Случаи
Материјал:
ABS
Стил:
Fasion
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Поврзани производи