• Цената е намалена.
  • Свеж
ЗА MEIZU Е2 BA741 батеријата Батерија Li-ion Вградени во мобилни телефони литиум полимер батерија

ЗА MEIZU Е2 BA741 батеријата Батерија Li-ion Вградени во мобилни телефони литиум полимер батерија

 
DEN 330.24

Стока
Во продавницата


100% Оригинални MEIZU Е2 BA741 Батеријата 3400m Ah Батеријата BA741 за MEIZU Е2 паметен Телефон Замена Мобилни Телефони


Карактеристики на производот

Број На Модел На:
ЗА MEIZU Е2 BA741
Квалитетот сертификација:
CE
Бренд Име:
Matcheasy
Капацитетот на батеријата(mAh):
2801mAh-3500mAh
Оригинал или Не:
оригиналниот
Компатибилен Бренд:
Cubot
Име:
UVR

Поврзани производи