• Цената е намалена.
  • Свеж
CHRAN Бренд Златна Боја Глеѓ Цвет Ангажман Прстени за Жените Промоција Пенливи Кристал Гроздобер Прст Прстени Накит

CHRAN Бренд Златна Боја Глеѓ Цвет Ангажман Прстени за Жените Промоција Пенливи Кристал Гроздобер Прст Прстени Накит

 
DEN 287.52
DEN 230.00

Стока
Во продавницата



Карактеристики на производот

Прстен Големина:
7, 8, 9
Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Канал поставување
Број На Модел На:
DDCR55857
Пол:
Жените
Бренд Име:
CHRAN
Метали Тип:
Метални Легури
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
is_customized:
Yes
Стил:
Гроздобер
Повод:
Годишнина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Површината Ширина:
Во текот 20mm

Поврзани производи