• Цената е намалена.
  • Свеж
400pcs/пакет Автоматско Наводнување Sprayer Со 1/4 Barb Градина Микро Sprinkler Опрема Стакленички Ротирачки Млазницата M107A

400pcs/пакет Автоматско Наводнување Sprayer Со 1/4 Barb Градина Микро Sprinkler Опрема Стакленички Ротирачки Млазницата M107A

 
DEN 2340.00

Стока
Во продавницата


1.Параметар : Работни Prussure : 150-300 Kpa Флукс : 40-140 L/H Спреј Дијаметар : 6-8m 2.Монтажа :
A. Може да се поврзе мојата 4/7mm Мека ПВЦ цевки(внатрешен дијаметар е 4mm)
B. Удар на 4mm дупка еден на PE цевки,со вметнување на бодликава конектор


Карактеристики на производот

боја:
400pcs
Тип:
Sprinklers
Бренд Име:
Yintaizai
Број На Модел На:
M107A
Sprinkler Тип:
360 Опрема Диск

Поврзани производи