• Цената е намалена.
  • Свеж
на продажба 2 парчиња 2018 Нови Зголеми Чипка коса бенд еластична двоен Лак за коса цвет Headband симпатична девојки headwear деца коса додатоци

на продажба 2 парчиња 2018 Нови Зголеми Чипка коса бенд еластична двоен Лак за коса цвет Headband симпатична девојки headwear

 
DEN 137.76
DEN 130.00

Стока
Во продавницата


на продажба 2 парчиња 2018 Нови Зголеми Чипка коса бенд еластична двоен Лак за коса цвет Headband симпатична девојки headwear деца коса додатоци
Карактеристики : Fashion & секојдневен стил Забелешка : Оваа затворање на големината на информации е само за повикување само. Телото видови, мерење песок одредени дизајни може малку да се разликуваат во големината. Поради квалитетот диференцијација помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!


Карактеристики на производот

Тип На Објект:
Headwear
Бренд Име:
Hongmao
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Headbands
Одделот За Името:
Деца
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Број На Модел На:
15420

Поврзани производи