• Цената е намалена.
  • Свеж
Мажи Жени Чисто Платно Чиста Најлон Ремени, Фармерки Секојдневен Панталони Бизнис корселе Ремени, Тинејџерите Тактички за Фармерки NS17

Мажи Жени Чисто Платно Чиста Најлон Ремени, Фармерки Секојдневен Панталони Бизнис корселе Ремени, Тинејџерите Тактички за Фармерки

 
DEN 883.20
DEN 459.00

Стока
Во продавницата


Материјал : Лента + чиста најлон Ширина : 3.7 см должина на : 125cm


Карактеристики на производот

Појас Должина:
125cm
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ryfix
Тока Ширина:
4.5 cm
Појас Ширина:
3.7 cm
Појаси Материјал:
Метал,Платно,Плетени
Стил:
Моден
Број На Модел На:
NS17
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Тока Должина:
6.8 cm
Тип:
еластичен појас синџир
Појаси Големина:
125cm

Поврзани производи